Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Produktai

Pagrindinė kryptis – individualių aliuminio stiklo konstrukcijų gamyba ir montavimas. Esame pasirinkę vokišką aliuminio profilių sistema WICONA iš Hydro Building Systems grupės, su kuria esame pažįstami jau daug metų. Ši sistema įgalina gaminti įvairiausių modelių žiemos sodus išsaugant esmines jų savybes, šilumos, vėjo ir vandens nepralaidumą, mechaninį tvirtumą, dizaino patrauklumą, galimų spalvų įvairovę. Išskirtinis mūsų pasiūlymas - aliuminio langai individualiam namui. Santykinai brangesni, bet tvirtesni, sandarūs, sklandžiai varstomi. Ypač tinka dabar populiariems kampiniams langams. Aliuminio languose be problemų įmontuojami stori ( 4sel+16+4+18+4sel=46mm ) ir labai šilti (gamintojų deklaruojama U=0,6W/m2K) stiklo paketai. Savo iniciatyva paaiškinsim kaip apsaugoti langų furnitūrą statybos eigoje nuo tinko ir nešvarumų siekiant išsaugoti sklandų langų funkcionavimą po statybos darbų užbaigimo.

Taip pat siūlome PVC langus ir duris iš VEKA ir Aluplast profilio, įvairių sistemų ir spalvų priklausomai nuo poreikio konkrečiame objekte. Montuojame langus individualiems ir daugiabučiams namams su visais pageidaujamais priedais: lauko ir vidaus palangėmis, pakraščių apdailomis, žaliuzėmis, orlaidėmis ir kt.

Balkonų stiklinimai PVC langais ir stumdomomis aliuminio sistemomis. Atliekame nepriekaištingą apskardinimą ir hermetizavimą iš lauko pusės.

Galime pagaminti, esant poreikiui ir suprojektuoti įvairias vidaus pertvaras, berėmes, su aliuminio/PVC rėmais, durimis, slankiojamais elementais.